Kim? Laikmetīgās mākslas centrs aizsāk ciklu “Jauna adrese: ĒDENE”

Par Kim? Laikmetīgās mākslas centra plāniem jaunajās Hanzas ielas telpās un vasaras ciklu “Jauna adrese: ĒDENE” Kultūras rondo pārrunājam ar centra pārstāvēm – kuratori, programmas direktori Zani Onckuli un vienu no jaunās izstādes kuratorēm Žaneti Liekīti.

Svinot 15 pastāvēšanas gadus, “Kim?” Laikmetīgās mākslas centrs nāk klajā ar vērienīgu starptautisku laikmetīgās mākslas festivālu Rīgā. Festivāls norisināsies no 8. jūnija līdz 28. jūlijam.

Svinot jubileju un apcerot nākotnes darbības virzienus, “Kim?” paplašina fizisko un saturisko vērienu, piesakot un iesildot topošās jaunās telpas – vēsturisku ēku pirms pārbūves un tai pieguļošo iekšpagalmu Hanzas ielā 22, iezīmējot svinīgu brīdi ne tikai institūcijai, bet arī Latvijas un Baltijas mākslas ainai kopumā, norāda “Kim?” pārstāvji.

Jau vēstīts, ka šopavasar ar Saeimas lēmumu laikmetīgās mākslas centram “Kim?” bez atlīdzības tika nodots valsts nekustamais īpašums Hanzas ielā 22, Rīgā, lai nodrošinātu sabiedrības vajadzības laikmetīgās mākslas jaunrades, pieejamības un izglītības jomā.

LR1 raidījumu Kultūras rondo klausieties šeit: