Aizvadīts Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju un reģionu kultūras dzīves veidotāju Kultūras forums.

22. maijā notika Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju un reģionu kultūras dzīves veidotāju Kultūras forums.

Forumā piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieku, no kuriem viena trešā daļa bija LKNVOA biedru organizāciju pārstāvji un divas trešdaļas -reģionu pārstāvji no visas Latvijas. Visplašāk pārstāvēts bija Valmieras novads.

Forumā LKNVOA valdes locekle Solvita Krese sniedza ieskatu par laikmetīgās mākslas un kultūras aizsākumiem, specifiku un nepieciešamību; Maija Pavlova iepazīstināja ar LKNVOA un biedru organizācijām, savukārt Valmieras novada kultūras pārvaldes vadītāja vietniece kultūrpolitikas jautājumos, “Valmiera – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” pēctecības programmas “Dinamiskā pilsēta” vadītāja Liene Jakobsone iepazīstināja ar “Valmieras – Dinamiskās pilsētas” koncepciju, kā arī reģionālās kultūras dzīves rīkotāju darba specifiku un izaicinājumiem.

Nākošā semināra daļa bija veltīta kontaktu dibināšanai caur “ātrajiem randiņiem”, savukārt sarunu par to, kā LKNVOA varētu veicināt laikmetīgās kultūras organizāciju sadarbību ar reģioniem vadīja Līga Lindenbauma.

Semināra noslēgumā dalībnieki apmeklēja ISSP galeriju un izstādi “Mūsdienu fotogrāfijas vēstures I

Foto no pasākuma šeit:

Pasākumu “Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju un reģionu kultūras dzīves veidotāju Kultūras forums” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.